Silvestr 2022

Oslavte s námi  chvíle opouštění roku 2022 a přivítání roku nového. Máme tři pokoje. Jeden třílůžkový, jeden šestilůžkový a jeden jedenáctilůžkový. Je to jedinečná šance se domluvit s rodinou či přáteli a užít si konec roku jak se patří. Budeme se o Vás starat jak o vlastní :) Kdo nás zná tak ví, kdo ne tak se má na co těšit. 

Prosím nevozte si vlastní alkohol, pokud máte zvláštní požadavky napište nám na recepce@statekslunecnice.com a určitě Vám vyhovíme. 

Výdělek z této akce poslouží na sudovou saunu pro naše milé hosty. :)


Cena 3150Kč / osobu , dvě noci, dvě večeře, dvě snídaně, pohoštění, novoroční česnečka,  alkoholické nápoje*(viz letáček) a přípitek v ceně , další alkoholické i nealkoholické nápoje , a pochutiny lze dokoupit na místě.

Lze platit přes FKSP!

POZOR : třílůžkový pokoj a šestilůžkový pokoj plně obsazen

Lze objednat už jen jednotlivá lůžka v mezonetovém pokoji se dvěma podkrovími po 4 lidech a ve spodní části jsou další tři lůžka. Společná koupelna, plus lze použít koupelnu se sprchou v přízemí. 


Po vyplnění níže uvedeného závazného formuláře , objednáváte jedno lůžko nebo více lůžek ve sdíleném pokoji a bude Vám  zaslána zálohová faktura se splatností do 7 dnů. Těšíme se na Vás.

Peťa, Miňo a Ivanka

Chcete k nám na Silvestra?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Už se můžete přihlásit jen jako náhradníci!

Pokud na Vás příjde řada tak se Vám ozveme :)