Letní pobyt Iyeangar yoga s Mílou

s mini kurzem italské kuchyně

15-18.8.2024

Ing. Míla Kalousová

U nás pravidelně vede kurzy velice kvalitní Iyengar yogy 

Více o její praxi ZDE

Zamluvte si své místo už dnes...

Těšit se můžete na skvělou jógu, jídlo , přírodu, partu skvělých lidí a horu aktivní relaxace.

Míla vás pozve do světa své milované Iyengar jógy (čtěte více níže) www.milayoga.cz


obsah jógové praxe na tomto prodlouženém víkednu bude přizpůsoben Vaším potřebám, budeme se učit pozice pro správné trávení 


BONUS dvouhodinový workshop na hlubokou relaxaci ANTISTRESS


Místo: Mnichov 36, 44001 Libčeves

Ubytování: 3 mezonetové pokoje s max 2-3 lidmi v jedné místnosti,

Strava: Plná penze vegetariánská strava bez lepku (možnost i bez laktózy)Kdy:

15-18.8.2024

Kde: 

Mnichov 36, Libčeves, 44001

Cena: 6900Kč (v ceně 4400Kč ubytování a strava v plné penzi včetně mini kurzu italské kuchyně, 2500Kč kurzovné a workshop ANTISTRESS )

 Lektorka Ing. Milena Kalousová

Jóga je jenom jedna, ale je mnoho metod jak toto dokonalé a krásné umění předávat. Já jsem si zamilovala metodu B.K:S. Iyengara, kde nacházím odpovědi na všechny otázky i na ty nevyřčené. Praxe Iyengar jógy je velmi rozmanitá, lekce může být klidná, restorativního charakteru, dynamická na rozehřátí, kdy se pozice střídají rychle za sebou nebo pomalejší ve smyslu delšího setrvání v pozicích. Sekvence pozic může být zaměřená na určitou oblast těla nebo zdravotní problém, ale také jako příprava na vybranou finální asanu nebo obecně jak prevence a udržení těla v kondici. Rozmanitost Iyengar jógy je bezmezná. Určitou hravost a další možnosti přináší hojné používání pomůcek. Na Slunečnici bude probíhat ucelený kurz který je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti, doufám, že tento kurz ve vás zažehne oheň jogy a začnete s pravidelnou domácí praxí.

www.milayoga.cz

Kurz není vhodný pro těhotné a pro děti, které neudrží pozornost. Pokud máte vážné zdravotní potíže, konzultujte účast přímo s lektorkou.

Přesný program bude upřesněn při příjezdu. Sebou si vezměte jogové podložky a všechny pomůcky které máte. Bločky, pásky, polštáře, deky. Pokud nemáte pásek stačí šátek. Pohodlné oblečení a přezuvky.

Ve volném čase lze zajet na nádherné nově vybudované přírodní koupaliště v Mostě , nebo se opalovat na dvoře na našich lehátkách a osvěžovat se solární sprchou - plavky sebou.


Bonus malé skupiny: Možnost osobní konzultace s lektorem a individuální přístup po celou dobu pobytu,

*Po vyplnění přihlašovacího formuláře Vám bude vystavena zálohová faktura na 4400 kč pobyt stravu a pronájem sálu. Fakturace pro tento pobyt zahájíme v květnu 2024.  Platby jsou nevratné. V případě nemožnosti přijet na pobyt lze přehlásit na náhradníka. 


Objednávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.