Ubytování na statku

v českém středohoří 3 apartmány s celkovou kapacitou 20 lůžek ,společenskou místností a zahradní saunou

Pokud chcete přijet v týdnu tak to lze po celý rok, prosíme o objednávku přes BOOKING.COM nebo pište na recepce@statekslunecnice.com

Ubytování pro business hosty a jejich zaměstnance na několik nocí pro více osob v týdnu není pro nás problém, zajistíme ubytování se snídaní nebo v polopenzi. Kontaktujte mne na recepce@statekslunecnice.com

Víkedny jsou rezervo rok dopředu, pořádáme zde  relaxační i technické víkedny jógové praxe s těmi nejkvalitnějšími lektory i pro začátečníky, prodloužené víkendy duchovního rozvoje s Ivou Adamcovou a kurzy italské kuchyně s Petrou Adamcovou.


Pokoj číslo 1

mezonetový - jedná se o pokoj, který disponuje celkem 6-ti lůžky, je orientovaný na jihozápad s výhledem na České středohoří a pohledem do zahrad. Pokoj má v přízemní části 2 lůžka a po schodech vyjdete do podkrovní části, kde najdete pokoj se čtyřmi lůžky. Pokoj má vlastní sociální zařízení-koupelnu s WC, bidetem, sprchou a umyvadlem. Každý host má k dispozici povlečené lůžko, dva ručníky, přírodní mýdlo/šampón, fén.

Ideální pro rodiny, skupinu přátel, nebo pracovní pobyt . 

6 lůžek


Objednávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.


Pokoj číslo 2

jedná se o pokoj, který disponuje celkem 3 lůžky, je orientovaný na jihozápad s výhledem na České středohoří a pohledem do zahrad. Pokoj má vlastní sociální zařízení-koupelnu s WC, bidetem, sprchou a umyvadlem. Každý host má k dispozici povlečené lůžko, ručník a osušku, přírodní mýdlo/šampón a také v koupelně najdete fén. Tento pokoj je přednostně využíván pro ubytování hostů s malými dětmi a pro lidi s fyzickými omezeními. Ideální pro páry a jako pokoj pro novomanžele.

2-3 lůžka 

Objednávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.


Pokoj číslo 3

mezonetový - jedná se o pokoj, který disponuje celkem až 11-ti lůžky, je orientovaný na jih s výhledem do zahrad. Pokoj má v přízemní části 3 lůžka a po schodech vyjdete do dvou podkrovních částí, kde najdete další dva pokoje se čtyřmi lůžky. Pokoj má vlastní sociální zařízení-koupelnu s WC, bidetem, sprchou a umyvadlem. Každý host má k dispozici povlečené lůžko,  ručník a osušku, přírodní mýdlo/šampón a v koupelně najdete fén. Na tomto pokoji je k dispozici lednice.

11 lůžek

Ideální pro veliké rodiny nebo skupinu přátel

Objednávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Prozkoumejte okolí   pěšky, na kole či autem

Mnichov u Loun se nachází v chráněné krajiné oblasti CHKO Litoměřice. Neobvyklá a chráněná teplomilná fauna a flora kterou v našich končinách naleznete vás jistě osloví a zdejší přírodu si prostě zamilujete. 

V blízkém okolí můžete navštívit obdivuhodná místa: Zde máte pár tipů na výlety 

Zříceniny gotických hradů

Archeologické a prehistorické zajímavosti na území Čech 

Tajemná a skrytá místa severu


Fotogalerie