JOGA

jogové pobyty pro dobro těla a mysli s různými lektory

Renáta Hošnová

Jógou žiji už více než 10 let, certifikovanou lekotrokou jsem se stala od roku 2016. Dřív, než jsem našla kouzlo meditace v pohybu , jsem objevila vipassanu - meditační techniku , která mne od prvního seznámení provází dodnes.

Propojení jógy a meditací mi pomohlo k osobní proměně tak markantní, že mohu bez nadsázky říci, že mi změnilo život. A rozhodně k tomu nejlepšímu možnému.

Na mých lekcích tedy vycházím z této zkušenosti, z hlubokého potenciálu jako jógy, tak i meditací. těším se na setkání.

Renáta

            Eva Šeflová

Jógu praktikuji a studuji od roku 2002. V roce 2004 jsem ji začala i vyučovat a vzniklo mezi ní a mnou propojení, za které jsem vděčná každý den. Když jsem prošla kurzem ŠOT (škola osobní transformace) u Dr.Martiny Ziskové a objevila ajurvédu jako jógovou sestru, velmi se mi rozšířily obzory. Studijní pobyt v Indii r.2013 a následný studijní pobyt na Srí Lance r.2014, tomu všemu dalo ve mně velmi důležitou pečet'.

Třešničkou na dortu bylo úspěšné zakončení studia učitele dětské jógy, ve škole ČADJ a následné zapojení se do projektu Malá jóga, který roky aktivně pomáhá onkologickým dětem. Nutno podotknout, že to vše bylo protkané láskyplným učením Ivanky Adamcové. Několik let jsem vlastnila jógové studio, což přineslo další rozměr poznání. Miluji jógu, ctím ji, skláním se před ní, děkuji jí a obdivuji její přesah časem i prostorem. Vždy mi byla na blízku, pomohla, podpořila, podržela, odpověděla na mnoho otázek, přinesla velká NEJ. S ní nejsem nikdy sama. Je to LÁSKA.

                Namaste, Eva.

Milena Kalousová


S lektorkou Ing.Milenou Kalousovou spolupracujeme již od roku 2020. Tisíce hodin vlastní praxe, stovky lekcí, stovky hodin k získání certifikace Iyengar® Yoga Teacher. 

Jóga je se mnou již od roku 2009, od roku 2015 vedu pravidelné skupinové i individuální lekce v Praze a Teplicích.

více o Míle...

květen 2024

srpen 2024

listopad 2024

Hanky  Yoga  

Yoga je pro mne cestou celoživotního učení a předávání zkušeností dále. Pravidelně praktikuji a předávám lidem yogu v mém studiu v Teplicích. Přihlášky na zářijový event 2024 ZDE 

Jana Chadimová

Jógu  začala praktikovat v roce 2003 a téměř desetiletí  byla pouze v roli studentky. Iyengar metodě se věnuje od roku 2008. Od první chvíle, kdy  vedla první lekci,  cítila, že toto je mé hridaya vrtti - tendence a touha v srdci. Toto naplnění vnímá při práci s lidmi dodnes.

Praktikovala  se světovými učiteli po celé Evropě a od roku 2016  absolvovala čtyři studijní pobyty v Ramamani Memorial Iyengar Yoga Institutu v indické Puně u rodiny Iyengarů, o kterých si můžete počíst v jejím blogu. Vzdělává se u těch nejlepších, a to s nadšením předává i vám.

Více o Janě:

www.janachadimova.cz


Přihlásky na jany eventy ZDE