Eventy


Ing. Milena Kalousová 

Jóga je jenom jedna, ale je mnoho metod jak toto dokonalé a krásné umění předávat. Já jsem si zamilovala metodu B.K:S. Iyengara, kde nacházím odpovědi na všechny otázky i na ty nevyřčené. Praxe Iyengar jógy je velmi rozmanitá, lekce může být klidná, restorativního charakteru, dynamická na rozehřátí, kdy se pozice střídají rychle za sebou nebo pomalejší ve smyslu delšího setrvání v pozicích. Sekvence pozic může být zaměřená na určitou oblast těla nebo zdravotní problém, ale také jako příprava na vybranou finální asanu nebo obecně jak prevence a udržení těla v kondici. Rozmanitost Iyengar jógy je bezmezná. Určitou hravost a další možnosti přináší hojné používání pomůcek. Na Slunečnici bude probíhat ucelený kurz který je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti, doufám, že tento kurz ve vás zažehne oheň jogy a začnete s pravidelnou domácí praxí. 

www.milayoga.cz

Kurz není vhodný pro těhotné a pro děti, které neudrží pozornost. Pokud máte vážné zdravotní potíže, konzultujte účast přímo s lektorkou.


Místo: Mnichov 36, 44001 Libčeves

Ubytování: 3 mezonetové pokoje s max 2-3 lidmi v jedné místnosti, 

Strava: Plná penze vegetariánská strava bez lepku (možnost i bez laktózy)

Jóga: 6x (cca 10 hod) 

Cena: 4800 Kč  (2800Kč ubytování a strava plus 2000kč přímo lektorce na místě)*

Bonus malé skupiny: Možnost osobní konzultace s lektorem a individuální přístup po celou dobu pobytu, 

*Po vyplnění přihlašovacího formuláře Vám bude vystavena zálohová faktura na 2800Kč se splatností do 7 dnů. Platby jsou nevratné. V případě nemožnosti přijet na pobyt lze přehlásit na náhradníka. 


PROGRAM
Čtvrtek - příjezd od ca 15:00
Jóga/ Večeře (záleží na příjezdu všech zúčastněných) - lekce bude nenáročná s přihlédnutím na stav cvičících, dobu před nebo po jídle atd.
Pátek
Jóga 8-10
10:30 Brunch
společný výlet/volno/každý dle svých preferencí
16 -18 hod jóga
18:30 Večeře
Sobota
Jóga 8-10
10:30 Brunch
společný výlet/volno/každý dle svých preferencí
16 -18 hod jóga
18:30 Večeře
Neděle
8-9 hod jóga
9:30 Snídaně
do 11 hod odjezd
Snídaně před jógou - pokud někdo nevydrží bez jídla do brunche nebo pozdní snídaně, individuálně se domluví na místě s organizátorkou Petrou, bude možné mít ........ (kaši/ovoce, smoothie), před jógou se nedoporučuje plnit žaludek minimálně dvě hodiny.
S sebou - pohodlné oblečení na jógu, které se dá vrstvit, podložky, pomůcky (pásek a bločky), deku. Přihlašovací formulář na jogu s Mílou níže: Odpovíme Vám obratem

Pozor : Kurz Jogy s Mílou 

Tento event je plně obsazen...


  přihlaste se na nový srpnový termín...