Iyengar yoga s Janou

,,Chtějte od své jógové praxe víc, protože vy dokážete víc”

Jógu jsem začala praktikovat v roce 2003 a téměř desetiletí jsem byla pouze v roli studentky. Iyengar metodě se věnuji od roku 2008. Od první chvíle, kdy jsem vedla první lekci, jsem cítila, že toto je mé hridaya vrtti - tendence a touha v srdci. Toto naplnění vnímám při práci s lidmi dodnes.

Praktikovala jsem se světovými učiteli po celé Evropě a od roku 2016 jsem absolvovala čtyři studijní pobyty v Ramamani Memorial Iyengar Yoga Institutu v indické Puně u rodiny Iyengarů, o kterých si můžete počíst v mém blogu. Vzdělávám se u těch nejlepších, a to s nadšením předávám vám. 

Jana Chadimová

www.janachadimova.cz

Pobyt na Statku SLunečnice

Srdečně vás zveme na zimní víkend s Iyengar jógou.

 

KDY: 25. - 27. listopadu  2022

KDE: Mnichov 36, Libčeves, 44001 (Louny)

Cena : 4800Kč (kurz, ubytování, vegetariánská strava , pronájem sálu)


Program:

Ústředním tématem tohoto pobytu bude zdraví spodních zad a bederní páteře.
V průběhu víkendu se dozvíte jak se protáhnout, aby záda nebolela, jak se ukotvit a stabilizovat oblast pánve, aby se páteř mohla dobře natáhnout. Budeme se učit, jak vypadá nesprávně a nezdravě nastavená páteř a jak to změnit. Projdeme postupně varianty pozic nastavení zad v předklonech, rotacích a záklonech tak, abyste cvičili vždy pro zdraví bederní páteře, a nešli proti sobě a aktuálním potřebám těla. Obdržíte tištěnou sekvenci cvičení na doma, kterou se společně naučíme v pátek. Dotkneme se i psychosomatiky potíží se spodními zády a ukážeme si jak se v terapii v Iyengar józe pracuje s dolními zády. 

Kurz se uskuteční pro min 10 a max 14 cvičících účastníků 

Celková cena: 4800 Kč 

nebo napsat rovnou lektorce na  info@janachadimova.cz a domluvit si způsob platby. Lze platit i přes zaměstnavatele FKSP, vystavení faktury není problém.

*Po vyplnění přihlašovacího formuláře který naleznete níže Vám bude vystavena zálohová faktura na 2300Kč se splatností do 7 dnů. Platby jsou nevratné. V případě nemožnosti přijet na pobyt lze přehlásit na náhradníka. V případě neuskutečnění pobytu z důvodu vládních nařízení bude termín posunut. 


Kurz plně obsazen:

Lze se přihlásit jen jako náhradník. Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme pokud se uvolní místo.