Power yoga s Terezou

  


Pravidelnou praxí power yogy lze mít perfektní kondici, krásné a zdravé tělo a čistou mysl. Aktivní relaxace, skvělé jídlo, milí lidé. Přijeďte si dát zdravě do těla!

Během pobytu lze objednat přímo na místě netradiční relaxační nebo hloubkovou masáž s vonnými oleji podle italského holistického centra Centro Olistico Milanese.  Místa jsou limitovaná.

Místo: Mnichov 36, 44001 Libčeves

Komfort: Pouze 12 účastníků - individuální přístup

Ubytování: 3 mezonetové pokoje s max 2-3 lidmi v jedné místnosti,

Strava: Plná penze s možností jakýchkoliv dietních omezení

Jóga: 4 hodiny plus volitelný workshop balancních pozicLektorka Tereza Adamcová

K józe jsem se dostala před deseti lety v práci, kde jsme jí mohli cvičit jako zaměstnanecký benefit. Vůbec mi to nešlo. Byla jsem strašné prkno. Ale hrozně mě nadchlo, jak hned po zhruba třetí lekci jsem pociťovala na sobě pokroky, pozice si začínala pamatovat, měla jsem dobrý pocit z bolesti svalů, který odhaloval že jsem cvičila pořádně. Pohrávala jsem si s balančními pozicemi doma v obýváku, navštěvovala jsem jógová studia, lekcí v práci bylo málo, chtěla jsem cvičit víc a víc. A jak jsem se chtěla zdokonalovat, rozhodla jsem se prohloubit své jógové vzdělání a udělat si instruktorský kurz. Sama jsem pak začala předcvičovat v práci, dělala jsem záskoky mé kamarádce, která mě jógu naučila. Pak jsem se stala maminkou dnes tříleté dcery Zuzanky, a minulý rok se mi narodil syn Honzíček. Mé tělo se pomocí pravidelné praxe nijak nezměnilo. Věřím, že se Vám power jóga bude líbit a že si jí zamilujete stejně, jako já. 

Pravidelnou praxí power yogy lze mít perfektní kondici, krásné a zdravé tělo a čistou mysl. Kurz není vhodný pro těhotné a pro děti, které neudrží pozornost. Pokud máte vážné zdravotní potíže, konzultujte účast přímo s lektorkou.


Přesný program bude upřesněn při příjezdu. Sebou si vezměte jogové podložky a všechny  pomůcky které máte. Bločky, pásky, polštáře, deky. Pokud nemáte pásek stačí šátek. Pohodlné oblečení a přezuvky. 

Ve volném čase lze zajet na nádherné nově vybudované přírodní koupaliště v Mostě , nebo se opalovat na dvoře na našich lehátkách a osvěžovat se solární sprchou - plavky sebou.

Cena: 3600 Kč (2100Kč ubytování a strava plus 1500kč za Jógu přímo lektorce na místě)*

Bonus malé skupiny: Možnost osobní konzultace s lektorem a individuální přístup po celou dobu pobytu,

*Po vyplnění přihlašovacího formuláře Vám bude vystavena zálohová faktura na 2100Kč se splatností do 7 dnů. Platby jsou nevratné. V případě nemožnosti přijet na pobyt lze přehlásit na náhradníka. 

Program: 

pátek 1.7. 

příjezd do 16.00 

17-18.00 jóga

18.30 večeře

volný program, kytara, zpěv, pro zájemce koštování místních vín

sobota 2.7.

8-9.00 jóga

9.00 snídaně

11-12 pro zájemce workshop balančních jógových pozic

12.30 oběd

13.30-17.00 volný program, procházka na horu Oblík , relax na zahradách, opalování

17-18.00 jóga

18.30 večeře

volný program.....

neděle 3.7.

8-9.00 jóga

9.00 snídaně

10.30 odjezdObjednávkový formulář ZDE:

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Fotogalerie