Joga s Mílou

 Zamluvte si ještě dnes místo na tomto mimořádném eventu s Mílou a Petrou. 


Těšit se můžete na skvělou jógu, jídlo , přírodu, partu skvělých lidí a horu aktivní relaxace.

Míla vás pozve do světa své milované Iyengar jógy (čtěte více níže) www.milayoga.cz

a s Petrou  nahlédnete do tajů italské kuchyně, které se naučila za 20 let v Miláně a postupně během pobytu všem provede netradiční relaxační nebo hloubkovou masáž s vonnými oleji podle italského holistického  Centro Olistico Milanese. 

Místo: Mnichov 36, 44001 Libčeves

Ubytování: 3 mezonetové pokoje s max 2-3 lidmi v jedné místnosti,

Strava: Plná penze vegetariánská strava bez lepku (možnost i bez laktózy)

Jóga: 7x (cca 11 hod) Lektorka Ing. Milena Kalousová

Jóga je jenom jedna, ale je mnoho metod jak toto dokonalé a krásné umění předávat. Já jsem si zamilovala metodu B.K:S. Iyengara, kde nacházím odpovědi na všechny otázky i na ty nevyřčené. Praxe Iyengar jógy je velmi rozmanitá, lekce může být klidná, restorativního charakteru, dynamická na rozehřátí, kdy se pozice střídají rychle za sebou nebo pomalejší ve smyslu delšího setrvání v pozicích. Sekvence pozic může být zaměřená na určitou oblast těla nebo zdravotní problém, ale také jako příprava na vybranou finální asanu nebo obecně jak prevence a udržení těla v kondici. Rozmanitost Iyengar jógy je bezmezná. Určitou hravost a další možnosti přináší hojné používání pomůcek. Na Slunečnici bude probíhat ucelený kurz který je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti, doufám, že tento kurz ve vás zažehne oheň jogy a začnete s pravidelnou domácí praxí.

www.milayoga.cz

Kurz není vhodný pro těhotné a pro děti, které neudrží pozornost. Pokud máte vážné zdravotní potíže, konzultujte účast přímo s lektorkou.


Přesný program bude upřesněn při příjezdu. Sebou si vezměte jogové podložky a všechny  pomůcky které máte. Bločky, pásky, polštáře, deky. Pokud nemáte pásek stačí šátek. Pohodlné oblečení a přezuvky. 

Ve volném čase lze zajet na nádherné nově vybudované přírodní koupaliště v Mostě , nebo se opalovat na dvoře na našich lehátkách a osvěžovat se solární sprchou - plavky sebou.

Cena: 7700 Kč (5500Kč ubytování a strava plus 2200kč za Jógu přímo lektorce na místě)*

Bonus malé skupiny: Možnost osobní konzultace s lektorem a individuální přístup po celou dobu pobytu,

*Po vyplnění přihlašovacího formuláře Vám bude vystavena zálohová faktura na 5500Kč se splatností do 7 dnů. Platby jsou nevratné. V případě nemožnosti přijet na pobyt lze přehlásit na náhradníka. 


Objednávkový formulář ZDE:

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.


Červencový pobyt plně obsazen. Hlásit se můžete na srpnový :)

Co je Iyengar jóga ? 


Iyengar jóga je jeden z hlavních světových stylů jógy založený na učení B.K.S. Iyengara. Metoda klade důraz na preciznost a srovnání těla a postupnou práci dovnitř.
Učitelé této metody mají hluboké praktické i terapeutické porozumění a umí jej aplikovat dle potřeby na různé ásanové pozice. Díky této schopnosti umí vytvořit smysluplné a účinné sekvence, které přináší specifické mentální i fyzické benefity.
Učitelský trénink a certifikační proces je znám svou přísností a náročností. Toto zajišťuje, že všichni ceritifikovaní učitelé mají vysoký standard nejen v porozumění techniky ásan, ale i zkušenost ve výuce. Tento detailní a strukturovaný systém výuky jógy může být aplikován na individuální potřeby pro všechny věkové kategorie a tělesné typy